Prawnik

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Usługi te świadczymy zarówno na podstawie umów stałej obsługi prawnej, jak i w oparciu o zlecenia jednostkowe.

wiecej

waga

Kancelaria świadczy obsługę prawną drogą elektroniczną

wiecej

OFERTA SPECJALNA

ODSZKODOWANIA

Nasza kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych wszelkiego rodzaju od osób odpowiedzialnych za wywołanie szkody, zarówno z tytułu czynów niedozwolonych, jak i wynikających z zawartych umów.

Obszerny opis naszej oferty znajduje się na stronie do której odsyła link obok, przy czym wskazać należy, iż nasza oferta została obecnie rozszerzona o dochodzenie roszczeń odszkodowawczych wobec wszelkich podmiotów, tj. również innych niż szpitale i towarzystwa ubezpieczeniowe.

W związku z rozszerzeniem naszej oferty proponujemy również pomoc prawną w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych oraz należnych wynagrodzeń od takich podmiotów jak zakłady energetyczne, gazownicze, wodociągowe itp. z tytułu urządzeń i instalacji służących do dostawy tych mediów, a znajdujących się na nieruchomościach osób prywatnych, często bez zgody właściciela i bez jakiegokolwiek wynagrodzenia.

Termin przedawnienia roszczeń odszkodowawczych jest bardzo zróżnicowany. W przypadku zwrócenia się do nas o analizę sprawy, w pierwszym rzędzie dokonamy oceny tej okoliczności, aby nie narażać Państwa na zbędne wydatki.

Każdą sprawę ocenimy indywidualnie, zarówno pod kątem zasadności żądania, jak i wysokości odszkodowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną analizę każdego przypadku i najwyższą staranność w reprezentowaniu interesów naszego Klienta.

Za wstępną ocenę sprawy nie pobieramy żadnych opłat.